О нас

ДОБРЫЙ ДЕНЬ

Если хоть раз заглянуть в наш волшебный мир, у Вас , уважаемый посетитель, обязательно появиться желание поближе познакомиться с нами.

“Zirgzandales” – это место, где любой человек приобретает , возможно, единственного преданного друга – коня. Это место, где человек сможет познать себя, расширить свой круг в познании окружающего мира, в понимании изучения психологии коней. Мы предоставим Вам возможность прочувствовать, осознать привычные для слуха слова БЫТЬ НА КОНЕ.

Мы поможем чудесно отдохнуть тем людям, которые устали после трудной рабочей недели. Мы постараемся для Вас , дорогие посетители, расставить акценты на интересные моменты в нашей работе. Постараемся поднять настроение грустным, жизнерадостных поддержим. Мы поможем каждому желающему открыть в себе навыки лидерства , избавиться от нежеланных черт характера. Мы единственные в Латвии, кто использует работу с лошадьми не только для поддержания хорошей физической формы, но и для гармонизации внутреннего эмоционального состояния. В Европе это распространённая практика, в Латвии пока нет.

Сандра Зайцева,
посредник между людьми и лошадьми


НАШИ ЛОШАДИ

Наши лошади – это наши компаньоны и союзники. Каждая из них личность, а не средство для отдыха. Поэтому мы просим Вас, наших гостей, если не любить лошадей, то, по крайней мере, УВАЖАТЬ. Все наши лошади подготовлены для работы в прокате, выбраны инструкторами, подходят как для начинающих, так и для подготовленных наездников.

Наша конюшня единственная в Латвии, где одновременно можно прокатиться верхом на 15 лошадях, что интересно для корпоративных мероприятий, а так же для больших дружных компаний.

Смотреть больше

НАША КОНЮШНЯ И ОКРУЖАЮЩИЙ ПЕЙЗАЖ

Наша конюшня находится в идеальном месте – 8 км от границы Риги, 14 км от центра города. Попав к нам, Вы почувствуете себя наедине с природой. Конюшня в стороне от магистралей, на окраине леса. Прогулки верхом проходят в основном через лес. В окрестностях обитают косули, лоси, лисы, зайцы, кабаны. Слышны крики журавлей и клекот аистов. Осенью после прогулки, можно отправиться в лес за грибами и ягодами. Так как мы находимся не далеко от аэропорта, сидя верхом можно наблюдать, как взлетают и садятся самолеты.

Смотреть больше

VIRTUĀLĀ VIESU GRĀMATA

„ES ticu brīnumiem un labo darbu un domu spēkam. Šodien es kārtējo reizi guvu tam apliecinājumu. Notika brīnums, jo visas nedēļas sliktās domas ir pagaisušas.Es uzticējos Brendai, un viņa, izskatās, ka man. Visas lielās lietas jau ir tik vienkāršas un dabiskas. Lai izdodās to saglabāt un vairot! Lai vairāk cilvēku iegūst ticību un pārliecību, ka labās lietas ir tepat blakus, un tikai no mazām labām lietām rodas tās lielās un labās!

Paldies!
Solvita Āboltiņa


„Ikdienā, protams, lai sajustu svētku, pacilātības, lepnuma un varenības sajūtu, būtu jāpošas, jāpucējas, jāgatavojas ne vienu vien stundu. Taču šī sajūtu un emociju gamma, patiesībā, ir tikai rikas (domāju, ka pārrakstījos, bet nē, arī maizes rikas), rokas stiepiena attālumā. Un tas viss un vēl vairāk ir sastopams ZIRGZANDELĒS. Pat ja nekad mūžā vēl neesi sēdējis zirgam mugurā, šīs visas emociju gammas ir iespējams sajust arī stāvot pie aploka un veroties šajos majestātiskajos dzīvniekos. Ikdienas rutīna, skrējiens, darbi un nedarbi paņem no mums ļoti daudz. Cilvēks nav neizsmeļams enerģijas lādiņš. Agrāk vai vēlāk mūsu fizioloģiskās baterejas sēžas, un ļoti bieži mēs to nemaz nepamanām. Personīgi man ar ģimeni ZIRGZANDELES, Sandriņa un visas kolosālās meitenes ir iespēja atslēgties no ārpasaules, saņemt kārtējo pozitīvo emociju lādiņu un pats galvenais, pavadīt laiku kopā ar ģimeni, ar savām meitenēm kopā ar viņām baudot viņu prieku sēžot cēlo zirgu mugurās. Jā arī cēlā Zibo mugurā!!! Arī viņš ir liels un varens savā būtībā.

Ja nesaprotat par ko es runāju? Sēdieties mašīnā, paķerat līdzi gardumiņus gan zirgiem, gan, protams arī sev, un izbaudiet kaut vai pāris stundu kopā būšanu pasaulē, kurp vēlēsieties atgriezties arī vēl vienu reizi. Paldies, ka Jūs esat un galvenais, kādas Jūs esat! Atbrauksiet kā viesis – aizbrauksiet kā draugs! Sveicieni arī Kellijai no Mikija. Priekš mums ZIRGZANDELES ir ģimenes magnēts, kas atved kopā, saved kopā un padara mūs vēl stiprākus, lielākus un lepnākus. Bildes vien ir ko vērtas, kuras uzņemam katru reizi, kad tur viesojamies. Liels bonuss – tās ir par brīvu  Un, kas tad mums dzīvē ir svarīgākais – tā ir un paliek ģimene. Stiprinot savējās tiks stiprināta visa Latvija. Un ja godīgi, tad rakstot savu sajūsmu man saskrēja pilna mute siekalām, jo iedomājos par grillvietiņu pie dīķīša zem nojumītes, vēders sāk burkšķēt. Nākamreiz desiņas līdzi un vēl viena extra stundiņa, pēc izjādes ar zirgiem, noteikti tiks pavadīta piknikojos un daloties saņemtajiem iepaidiem un emocijām. Lai veicas un mēs drīz būsim klāt!!! Simsoniņi!

Armands Simsons


Дорогая Сандра,

Спасибо Вам за все, что Вы сделали для меня и HK “Динамо Рига” !!!
Это большой труд и любовь к животным. Эти Ваши лошадки дают нам большое удовольствие в жизне. Именно мой любимчик Amazone. Она просто “красавица и молодец”!

Желаю Вам здоровья, счастья и удачи в труде и в жизне!

Юлиус Шуплер